Bezpłatne szkolenia w zasięgu ręki!

Własna strona www, banery promocyjne, pozycjonowanie w wyszukiwarkach to coraz powszechniej stosowane przez firmy elementy nowoczesnego marketingu. W czasach bardzo szybkiego rozwoju technologii warto nauczyć się praktycznie jak opracować te elementy, by pozyskać nowych klientów i wyprzedzić konkurencję. Ciekawą propozycję ma Europejska Grupa Doradcza, która zaprasza pracowników wielkopolskich firm na bezpłatne szkolenia komputerowe: MARKETING INTERNETOWY, które realizowane będą w Poznaniu w salach Poznańskiego Centrum Kształcenia Zawodowego (przy Rynku Jeżyckim).
Do udziału w szkoleniach zapraszamy pracowników mikro, małych i średnich firm z woj. wielkopolskiego oraz osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze w woj. wielkopolskim.

Podczas szkoleń uczestnicy praktycznie poznają narzędzia do tworzenia profesjonalnych witryn internetowych, bannerków reklamowych w nowoczesnych programach komputerowych.

Jednocześnie będzie okazja poznania zasad hostingu, geolokalizacji, pozycjonowania własnej witryny w sieci Google etc. Zajęcia odbywać będą się od 28 listopada i realizowane będą w dni robocze w godzinach  09-16.00.

Uczestnikom szkoleń gwarantujemy: wysoką jakość, ciekawie opracowane materiały szkoleniowe, catering, certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego: Marlena@eurogrupa.pl  lub Joanna@eurogrupa.com.pl  tel.62/ 767 89 09 w. 16,45.
 
Zapraszamy serdecznie!

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama