BIS - znamy zwycięzców!

Dwa projekty otrzymają dofinansowane w ramach II edycji Budżetu Inicjatyw Społecznych 2019. To cykl wydarzeń „Poznaj swoją wioskę” zgłoszony przez Tomasza Kluwaka z Lusówka oraz wyjazd integracyjny wolontariuszy „Dajesz-trzymujesz” organizowany przez Małgorzatę Raciborską z Przeźmierowa. Te inicjatywy otrzymały najwięcej głosów mieszkańców.

POZNAJ SWOJĄ WIOSKĘ 
Celem projektu jest integracja mieszkańców Lusówka poprzez szereg imprez takich jak rajd rowerowy, wycieczki krajoznawcze, zawody sportowe, dzień pyry i gzika, konkursy z nagrodami – edukacyjny i wędkarski, wystawa historyczna, pokaz nieba oraz wspólne biesiadowanie z atrakcjami m.in takimi jak  koncert, dmuchańce dla dzieci, fotobudka. Lokalizacja: Lusówko i okolice

INTEGRACJA WOLONTARIUSZY „DAJESZ – OTRZYMUJESZ" (II EDYCJA) 
Turystyczny jednodniowy wyjazd integracyjny do Łodzi dla 50 osób. Projekt jest podziękowaniem dla tych, którzy bezinteresownie poświęcają swój czas na działania na rzecz lokalnej społeczności. Celem jest integracja międzypokoleniowa, wymiana doświadczeń oraz zachęcanie do pomocy innym.

W tej edycji oddano 1563 głosy, z czego zdecydowaną większość (1492) poprzez tradycyjne karty papierowe, a tylko 71 poprzez formularz na stronie internetowej. Niestety aż 120 głosy były nieważne (były niepodpisane, podpisane niewyraźnie lub nie zaznaczono żadnego projektu).

Wszystkim pomysłodawcom i głosującym dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy. Wydarzenia zaproponowane w tej edycji zostaną zrealizowane do końca roku.

Nazwa projektu Razem

Liczba głosów na kartach

Liczba głosów on line Kwota z BIS 2019 Kwota z BIS 2019
INTEGRACJA WOLONTARIUSZY
DAJESZ - OTRZYMUJESZ" - II EDYCJA Małgorzata Raciborska / Przeźmierowo
286 283 3 7.000 II
TURNIEJ SZACHOWY
Małgorzata Grzemska / Przeźmierowo
199 180 19   IV
POZNAJ SWOJĄ WIOSKĘ
Tomasz Kluwak / Lusówko
578 555 23 18.000 I
ŚWIĘTO PYRY W WYSOGOTOWIE
Joanna Cholewa / Wysogotowo
253 244 9   III
MOTO PRZYGODA DLA NAJMŁODSZYCH
Hubert Sommerrey / Chyby
11 10 1   VI
TARNOWO NA SPORTOWO V EDYCJA
Michał Dolata / Tarnowo Podgórne
116 109 7  

 

 

 

 

Źródło:tarnowo-podgorne.pl

 

Kwota z BIS 2019

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama