Finał WOŚP w Tarnowie

Koncerty Marty Podulki i zespołu Bibobit, licytacje, ciekawe stoiska, atrakcje dla dzieci i oczywiście licytacje. Wszystko to czekać będzie na mieszkańców i gości naszej gminy, którzy wybiorą się do hali OSiR w Tarnowie Podgórnym  na jubileuszowy, 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wpłacone do puszek datki, pozostawione na stoiskach cegiełki oraz kwoty z licytacji pomogą fundacji WOŚP w realizacji tegorocznego celu. A jest nim „ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom”. W Tarnowie Podgórnym będzie można połączyć pożyteczne z przyjemnym: kulturalnych i rozrywkowych atrakcji nie zabraknie dla nikogo.

Wśród umieszczonych w hali OSiR stoisk nie zabraknie Kącika Wędrującej Książki UTW, nietuzinkowych przedmiotów wykonanych na zajęciach stowarzyszenia ROKTAR, smakołyków przygotowanych przez koło seniora i loterii fantowej.

Na najmłodszych czekać będą liczne atrakcje na stoiskach, m. in. stoisku plastycznym GOK „SEZAM” i stoisku Bricks4Kids z klockami LEGO. Od godziny 15.30 na głównej scenie rozpocznie się dla nich specjalny program artystyczny z udziałem akrobatów z grupy „Z głową w chmurach”.

Tegoroczny finał będzie obfitował w atrakcje muzyczne. O godz. 16.30 swój godzinny występ rozpocznie robiąca coraz większą karierę poznańska grupa Bibobit. Liderami gruby są wokalista Daniel ‘Wolny’ Moszczyński i basista, kompozytor i aranżer Bartek Pietsch. W składzie zespołu grają także saksofonista Jan Adamczewski, klawiszowiec Zdzisław Babiarski, trębacz Patrycjusz Gruszecki i grający na perkusji Waldemar Franczyk. Bibobit umiejętnie łączy wpływy jazzu, hip hopu i elektroniki, a ich sceniczne oblicze to przede wszystkim nieskrępowana energia, którą grupa zaraża słuchaczy o bardzo różnych gustach muzycznych.

Kolejną artystką, która swój koncert rozpocznie o godz. 18 będzie Marta Podulka. Pochodząca z Podkarpacia, a mieszkająca w Poznaniu wokalistka debiutowała w programach Mam Talent i X Factor. W 2013 roku została wyróżniona w opolskim konkursie Debiutów. Jej przeboje „Nieodkryty ląd”, „Mocna”, czy „Nie przeszkadzać” szturmem podbiły playlisty największych stacji radiowych. Pod koniec 2015 roku ukazała się jej debiutancka płyta.

Nie byłoby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdyby nie licytacje. Ta finałowa potrwa godzinę – od 19 aż do planowanego na godz. 20 Światełka do Nieba. Wcześniej ciekawe przedmioty można będzie wylicytować w półgodzinnych blokach o godz. 16 i 17.30.

Na jubileuszowy finał obchodzącej ćwierćwiecze Orkiestry zapraszamy w niedzielę, 15 stycznia do hali OSiR. Wstęp wolny.

Program:

15.30 Akrobatyczno-estradowy program dla dzieci „Z głową w chmurach”

16.00 I licytacja

16.30 BIBOBIT – koncert

17.30 II licytacja

18.00 PODULKA – koncert

19.00 Licytacja finałowa

20.00 Światełko do nieba

 

Info: GOK Sezam

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama