Julka z Lusowa w finale Mam Talent!

W sobotę, 11 listopada w TVN mogliśmy zobaczyć występ mieszkanki naszej gminy Julii Kucemby, która w rekordowym tempie i pięknym stylu układa kubeczki. Brawurowe show Julki stało się dla niej przepustką do Finału w programie Mam Talent! Gratulujemy i trzymamy kciuki!!! :)

Julia ma 11 lat. Mieszka w Lusowie. Jest uczennicą szkoły podstawowej i szkoły muzycznej I stopnia (akordeon). Dodatkowo chodzi także na zajęcia plastyczne do ‚Akademii Rysunku‘ i jest Mażoretką.

Swoje umiejętności odkryła dzięki nauczycielce, która pewnego dnia na lekcję matematyki przyniosła kubeczki i pokazała dzieciom jak się je układa. Julii się to bardzo spodobało. Początkowo układała zwykłe plastikowe kubeczki do napojów.  Swój własny zestaw kubeczków otrzymała od mamy w lipcu ubiegłego roku, a matę i timer od cioci i wujka na imieniny. Od tego czasu kubeczki układa w domu, na przerwach w szkole i niemal w każdej wolnej chwili. Codziennie stara się trenować co najmniej godzinę a w wolne dni nawet dłużej. Jej największym sukcesem jest zajęcie 6 miejsca na Mistrzostwach Świata w Tajwanie w konkurencji „Cykl“ oraz 7 miejsca na tych samych mistrzostwach w konkurencji „3-3-3“- jako jedyna Europejka zajęła miejsce w 1 dziesiątce. Jej największym marzeniem jest wyjazd na Mistrzostwa Świata 2018 do Stanów Zjednoczonych i zajęcie tam 1 miejsca. Chciałaby również zainteresować innych tym sportem oraz zebrać drużynę na Mistrzostwa Świata.

Występ Julki można zobaczyć tutaj >>

Info: mamtalent.tvn.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama