Kolejna edycja BIS - można zgłaszać projekty

Trwa etap zgłaszania projektów do drugiej edycji Budżetu Inicjatyw Społecznych Gminy Tarnowo Podgórne 2020. 

Zgłaszanie projektów do Budżetu Inicjatyw Społecznych odbywa się w dniach od 3 lutego do 4 marca 2020 r. Projekt może zgłosić każdy mieszkaniec Gminy Tarnowo Podgórne.

W ramach budżetu mogą być zgłoszone projekty prospołeczne, realizujące zadania własne gminy, których realizacja odbywa się wyłącznie na terenie Gminy Tarnowo Podgórne i są zgodne z prawem. Projekty mają dotyczyć działań o charakterze kulturalnym, sportowym, prorodzinnym oraz promującym Gminę, niewytwarzających środków trwałych. Zgłaszane projekty nie mogą dotyczyć inwestycji.

Wartość maksymalna zgłoszonego projektu nie może przekraczać kwoty 8 000 zł brutto. Wkład pracy Wnioskodawcy oraz praca społeczna innych osób uczestniczących w realizacji Projektu nie może być finansowana z Budżetu. Projekty zgłasza się na formularzu określonym w Zarządzeniu Wójta wraz z listą poparcia. Projekt musi zostać poparty przez 20 mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne (nie wliczając w to Wnioskodawcy).

Formularz zgłoszenia projektu należy dostarczyć do Urzędu Gminy w Tarnowie Podgórnym, ul. Poznańska 115 (budynek A) , Wydział Obsługi Klienta lub do Filii w Przeźmierowie, ul. Rynkowa 75 C (Pasaż handlowy)

Formularz zgłaszania projektów do zrealizowania w ramach Budżetu Inicjatyw Społecznych Gminy Tarnowo Podgórne pobrać można TUTAJ >>

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

e-mail ngo@tarnowo-podgorne.pl
telefon 618959205; 618959264

 

 

Info: tarnowo-podgorne.pl

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama