Nowy portal telewizyjny dla rolników – TV Agro

1 czerwca ruszył nowoczesny portal wideo dla rolników – TV Agro. Znajdziecie tam ciekawe artykuły dotyczące między innymi;  Poradnictwa, prezentacji nowości technicznych i nie tylko oraz propagowanie modeli biznesowych pozwalających rolnikom na utrzymanie się na niewielkich, zaledwie kulkuhektarowych areałach. Codziennie nowe artykuły, profesjonalne materiały filmowe, komentarz redaktora to zbiór niezbędnej wiedzy dla zainteresowanych tą tematyką.    

Rolnicy znajdą tam zarówno porady biznesowe, prawne i finansowe, informacje dotyczące nowych sadzonek, chorób toczących rośliny, przeglądy i testy najnowocześniejszych urządzeń rolniczych.

Portal oferuje również przegląd cen zbytu mięsa oraz informacje dotyczące hodowli zwierząt, a także ciekawostki rolnicze z kraju i ze świata.

Ale życie rolnika to nie tylko praca – to styl życia. Dlatego portal TV Agro wzbogacają blogi oraz vlogi tematyczne, prowadzone przez pasjonatów w swojej dziedzinie, jak znany i lubiany videoblog pszczelarza Tomka Miodka. Jego kanał na YouTobe subskrybuje 1 471 osób, a filmiki z udziałem Miodka ogląda nawet do 5 tys. osób. Co zapewnia mu taką popularność? Zapewne bezpośredniość wobec odbiorców i fascynacja tematem. W jasny sposób przedstawia zagadnienia związane z prowadzeniem pasieki, a swoją pasją potrafi zarazić.

Autorzy portalu pragną przedstawiać również aspekty społeczno-kulturowe bycia rolnikiem, dlatego w zakładce "Styl życia" znajdą się tematy społeczne, rozrywka, wydarzenia kulturalne i ciekawostki wykraczające daleko poza pracę w agrobiznesie, takie jak informacje o portalach randkowych dla rolników. To pierwszy taki pomysł na stronie poświęconej agrobiznesowi.

Więcej informacji na stronie www.tvagro.pl

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama