Wygraj czujkę czadu!

Po raz siódmy Powiat Poznański organizuje program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa pożarowego „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie" W ramach programu organizowany jest konkurs, w którym można wygrać czujkę czadu. 

Aby wziąć udział w konkursie należy prawidłowo wypełnić ankietę konkursową i złożć ją:

- osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Poznaniu,
- za pośrednictwem formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie www.powiat.poznan.pl,
- za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Starostwo Powiatowe w Poznaniu,ul. Jackowskiego 18, 60-509 Poznań z dopiskiem „Czujka czadu”.

Ankieta konkursowa dostępna jest w regulaminie konkursu kliknij tutaj>> lub  w wersji elektronicznej kliknij tutaj>>

Konkurs trwa od 9 października 2018 roku do 31 marca 2019 roku. Co dwa tygodnie w Starostwie Powiatowym w Poznaniu odbywać się będzie losowanie 10 czujek tlenku węgla.

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy zameldowani na terenie gmin powiatu poznańskiego, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych bądź, tacy, którzy uzyskają zgodę opiekuna prawnego.

Domowa czujki tlenku węgla to najprostszy sposób na zabezpieczenie domu przed czadem, który jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym, bardzo niebezpiecznym, zwanym „cichym zabójcą”. To małe urządzenie wykrywa śmiertelne zagrożenia we wczesnej fazie i wydając sygnał dźwiękowy ostrzega przed czyhającym niebezpieczeństwem.

 

Źródło: powiat.poznan.pl

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama