X Wielkopolski Konkurs Koszy Wielkanocnych

X Wielkopolski Konkurs Koszy Wielkanocnych

Nowe miejsce, niezmiennie świąteczny klimat

NIEDZIELA PALMOWA, 25 MARCA GODZ. 10.00 – 15.00

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W ROKIETNICY 
UL. TRAKT NAPOLEOŃSKI 16 (AULA DAWNEGO GIMNAZJUM)

 

Już niedługo Wielkanoc. Warto więc pamiętać o pielęgnowaniu tradycji z nią związanych. Jedną z nich jest przygotowanie koszyczka do święconki. Na tym właśnie opiera się nasz tradycyjny Wielkopolski Konkurs Koszy Wielkanocnych. Po raz dziesiąty zapraszamy więc całe rodziny do udziału w zabawie. Wystarczy tylko przygotować niepowtarzalny koszyczek do święconki według własnego pomysłu.

Zgłoszenia do Konkursu będą przyjmowane 25 marca osobiście w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy w Rokietnicy (aula dawnego gimnazjum).

W konkursie może wziąć udział każdy, a kategorie w tym roku zostały podzielone w następujący sposób:

wystawcy indywidualni (osoby prywatne), w tym: dorośli i dzieci,
wystawcy zbiorowi, w tym: przedszkola i żłobki oraz zespoły rodzinne.

Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy upominki i nagrody. Na miejscu czekać będzie również wiele atrakcji, o których będziemy informować na bieżąco. Śledźcie nasz profil Rokietnica.pl na facebooku!

Jak co roku konkursowi towarzyszyć będzie WYSTAWA STOŁÓW WIELKANOCNYCH „STÓŁ WIELKANOCNY PIĘKNIE NAKRYTY”, przygotowana przez sołectwa Gminy Rokietnica. Chcąc zachęcić Was do odwiedzenia lokalizacji, podobnie jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy specjalną zabawę. Udział w niej mogą wziąć rodziny lub grupy znajomych składające się przynajmniej z dwóch osób, które chcą poczuć klimat Świąt Wielkanocnych. Wśród rodzin, które odwiedzą wszystkie lokalizacje i dostarczą wypełnioną kartę, rozlosowane zostaną nagrody. Sami przekonacie się, że dzięki nim Wasza rodzinna Wielkanoc będzie piękna i przyjemna.

Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie?
– zebrać co najmniej 2-osobową grupę
– 25 marca pobrać kartę w jednej ze zgłoszonych lokalizacji lub wydrukować we własnym zakresie ze strony www.rokietnica.pl 
– w godzinach prezentacji odwiedzić wszystkie lokalizacje biorące udział w wystawie stołów (ich lista zostanie opublikowana na stronie www.rokietnica.pl)
– zebrać wszystkie pieczątki potwierdzające odwiedzenie lokalizacji 
– dostarczyć kartę ze wszystkimi pieczątkami do Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Rokietnicy, gdzie około godz. 15 wylosujemy szczęśliwą rodzinę. Nie musicie być obecni podczas losowania. Jeśli wylosowana zostanie Wasza karta, skontaktujemy się z Wami.

Więcej informacji na temat konkursu (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) i wystawy znajduje się na stronie www.rokietnica.pl oraz profilu Rokietnica.pl na facebooku.

 

Referat Organizacyjny i Promocji UG Rokietnica

 

 

Źródło; tarnowo-podgorne.pl

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama