Zagłosuj na Podwórko Talentów w Tarnowie

Głosujmy na Podwórko Talentów Nivea, które może powstać na terenie Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym. Głosy można oddawać od 10 czerwca do 31 lipca 2017 r.

W tym roku NIVEA po raz trzeci zaprosiła do wspólnego działania lokalne społeczności, gminy, spółdzielnie mieszkaniowe i po raz pierwszy szkoły podstawowe. Głównym celem tegorocznej edycji jest odkrycie drzemiących w dzieciach niezwykłych umiejętności – sportowych, artystycznych lub naukowych.

Akcja zorganizowana przez NIVEA ma z jednej strony zachęcić do prezentowania talentów, a z drugiej, poprzez budowę placów, chce pomóc je odkrywać. W tym celu w Polsce powstanie 20 Podwórek Talentów NIVEA, które zostały zaprojektowane tak, aby pomóc odkrywać i rozwijać dziecięce pasje. 

Ambasadorami konkursu zostali: piosenkarka Natalia Kukulska oraz żeglarz i olimpijczyk Mateusz Kusznierewicz. Patronat honorowy objął Rzecznik Praw Dziecka - Marek Michalak.

W tym roku konkursowy filmik przygotowała Szkoła Podstawowa z Tarnowa Podgórnego. Pomóżmy jej znaleźć się w gronie 20 zwycięzców oddając głos na stronie www.podworkonivea.pl

Regulamin konkursu tutaj>>

 

 

Info: osir.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama