Andrzejki w Gminie – co wybrać?

Turniej Andrzejkowy w Kurkowym Bractwie Strzeleckim, czy przepowiednie wróżki w Starej Wozowni? W jaki sposób spędzić tegoroczne Andrzejki? Dla tych, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych planów mamy kilka propozycji imprez odbywających się na terenie Gminy.

 
 
Andrzejkowy Turniej Strzelecki, jak co roku organizuje Kurkowe Bractwo Strzeleckie. Impreza rozpocznie się ok. 14:00 w sobotę, 26 listopada przy ul. Zachodniej 3 w Tarnowie Podgórnym. „Uczestnicy będą celować do rzeźbionej tarczy andrzejkowej, a dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe” – zdradza sekretarz Bractwa, Waldemar Maciejewski. Dodatkową atrakcją będzie tarcza piwna – tu jako nagrodę będzie można zdobyć m. in. beczułki ze złotym napojem. Impreza jest otwarta dla wszystkich.
 
Zabawa przy muzyce na żywo, wróżenie z wosku, ognisko z pieczeniem kiełbasek o północy i menu w stylu staropolskim to z kolei propozycja Hotelu 500 znajdującego się w Tarnowie Podgórnym. Zabawa andrzejkowa odbędzie się tu 26 listopada. Start – godz. 20:00. W menu znajdą się takie rarytasy, jak golonki pieczone po bawarsku, zrazy wołowe na kapuście modrej, smalec i ogórki kiszone, czy galantyna z pieczarkami i papryką. Koszt: 120zł od osoby.
 
W lusowskiej Starej Wozowni Andrzejki odbędą się w piątek, 25 listopada o godz. 20:00. W cenie (100zł od osoby) uczestnicy zabawy mają zapewnioną zupę,danie na ciepło, zakąski, sałatki, kawę i herbatę bez ograniczeń. Na parę przysługuje pół litra alkoholu mocnego. Największą atrakcją wieczoru będzie z całą pewnością wizyta wróżki, dzięki której imprezowicze dowiedzą się, co czeka ich w przyszłości. O oprawę muzyczną zadba D.J.
 
Restauracja Vectoria zaprasza na zabawę przy akompaniamencie orkiestry w sobotę, 26 listopada w godz. 20:00 – 03:00. W cenie 90zł od osoby pełne menu: ciepła kolacja, sałatki, zakąski, ciasta i napoje bez ograniczeń. Alkohol w cenie detalicznej można kupić w lokalu, lub przynieść ze sobą.
 
Jest coś i dla tych, którym nie zależy specjalnie na szalonej zabawie, a chcą np. nadrobić kinowe zaległości. Kino „Zielone Oko” zaprasza na projekcję najnowszego dzieła Pedro Almodóvara w piątek, 25 listopada o godz. 18:00 w przeźmierowskim Domu Kultury. W rolach głównych: Antonio Banderas i Elena Anaya.
 
Jeśli wiecie coś na temat imprez, o których nie napisaliśmy, poinformujcie nas o tym! Wszystkim mieszkańcom życzymy udanej zabawy i pomyślnych wróżb.
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama