Asfaltownia - ponownie można składać wnioski!

W sprawie planowanej lokalizacji wytwórni mas bitumicznych w Dąbrowie mieszkańcy Wysogotowa, Batorowa, Lusowa oraz Przeźmierowa mogą składać nowe protesty i wnioski o uznanie za stronę postępowania.

W piśmie wnosi się o :
-nielokowanie przedsięwzięcia
-uznanie za stronę
-wydanie postanowienia o przeprowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko i przeprowadzenie konsultacji społecznych w tym zakresie

Wnioski znajdują się u sołtysa Rynkowa 77 w sklepie Księgarnia Kamena. Wnioski można podpisywać i składać do wtorku 23.01.2018,  godziny 12.00. 
 

 

Info: sołectwo Przeźmierowo

Kategoria: 

Komentarze

Protestujący już sprawili, że Napierała publikuje więcej niż nakazuje prawo. Przedtem było inaczej na co wskazują dziury
w numeracji postępowań na BIP. W pewnym urzędzie robiono inwestorom związanym z Andrzejem S. usługi na K jak KIP.Zastanawiam się, czy robili też usługi na L. Dziwnym trafem nie ma już nowych wniosków na dziwne inwestycje na których zarabia mafia dopiewska. Ta ponosi realne straty i w tej sytuacji dziwne zachowania mediów typu blokowanie komentarzy, specjalnie mnie nie dziwią. To już było 4 lata temu.

Po tym jak przeczytałem, że Adrian "Musisz" musi wygrac wybory, spodziewałem się rzeczy dziwnych i ulotnych. Strabag podwyższył ceny na A-2 i stac go na uruchomienie osób, które biegały kiedyś za tym, by Jankowi tanio sprzedac Ciech. Niech mu załatwią nową lokalizację.
Jestem rozczarowany tym, że autorem KIP nie jest ten najbardziej promowany przez UG Dopiewo w tej kadencji-pan Dolata. Lubię czytac jego kipy.
:)
Pozdrawiam
fox

Dodaj komentarz

Reklama