Dwa dynamity na jednej scenie!

Duet idealny – Anita Lipnicka i John Porter wystąpili w minioną niedzielę, 25 marca w hali OSIR w Tarnowie Podgórnym. Całość można podsumować reakcją publiczności. Mieszkańcy Gminy wyrazili swój zachwyt długą owacją na stojąco.

 
 
Nie ma przesady w stwierdzeniu, że głosy Anity i Johna współgrają ze sobą perfekcyjnie. Mimo, że ich wspólne piosenki rzadko są hitami telewizyjnych i radiowych list przebojów, a sama para unika medialnego zgiełku, na koncertach zawsze jest komplet. Tak było i tym razem. Publiczność chłonęła jak gąbka spokojne, klimatyczne utwory rockowe o miłości i poszukiwaniu szczęścia w życiu.
 
Oprócz kawałków z pierwszej płyty zatytułowanej „Nieprzyzwoite piosenki” takich jak znany wszystkim doskonale „Bones of love”, „Rose”, czy „Cruel Magic” muzycy zaśpiewali również utwory z kolejnych krążków, a wśród nich: „Death of a Love”, „Hold On”, „Old Time Radio”, How You Doin' Today” oraz „Lover Turn Around”. Cały występ okraszony był bardzo dowcipnymi tekstami Johna. Oryginale numery, świetny nastrój oraz idealne współbrzmienie dwóch głosów sprawiło, że 1,5 – godzinny koncert minął w mgnieniu oka.
 
Niestety, podczas koncertu obowiązywał zakaz fotografowania i filmowania.
 
MS
Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama