Kościelna zamknięta i dwukierunkowa!

29 marca ulica Kościelna w Przeźmierowie została zamknięta dla ruchu  samochodowego i pieszego, za wyjątkiem wjazdu ulicą Rynkową do kościelnego parkingu oraz do ulicy Krótkiej W cierpliwość muszą uzbroić się rodzice odwożący dzieci do szkoł. Do szkoły będzie można dojechać tylko ulicą Ogrodową i tylko wejście do szkoły od tej ulicy będzie czynne.

Przystanek autobusu linii 09 (szkolny) został przeniesiony na ulicę Łanową, między Ogrodową a Wysogotowską.

Przy okazji dementujemy plotkę, którą od jakiegoś czasu można usłyszeć od mieszkańców Przeźmierowa. Ulica Kościelna na całym remontowanym odcinku ma 5 metrów szerokości i będzie dwukierunkowa! Informacja, że ma być to droga jednokierunkowa jest nieprawdziwa.

W najbliższych dniach na remontowanej ulicy zostanie położona pierwsza warstwa asfaltu. Wystające studzienki kanalizacyjne byłyby niebezpieczne dla samochodów. Nie wiadomo jak długo ulica pozostanie zamknięta. Wykonawca zapewnia, że będzie się starał aby ten okres był jak najkrótszy.

O tym jak będzie wyglądała ulica po remoncie, dlaczego jest „taka wąska” i do kiedy będzie zamknięta przeczytacie w najbliższych dniach.

DB

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama