Ania Dąbrowska w Przeźmierowie

Koncert 19 września o godz. 19 w Centrum Kultury w Przeźmierowie

„Tego chciałam”, „Trudno mi się przyznać”, „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”, „Bawię się świetnie” – to tylko niektóre przeboje Ani Dąbrowskiej. Jest ona jedną z ciekawszych artystek polskiej sceny muzycznej. Od kilkunastu lat swoją twórczością udowadnia, że muzyka pop może być jednocześnie ambitna i ciekawa. Przekonać się o tym będzie można także w Przeźmierowie.

Ania Dąbrowska popularna stała się dzięki pierwszej edycji programu „Idol”, w którym dotarła do finału. Bez wątpienia należy do elitarnej grupy gwiazd tego programu, które zdołały wypracować własny, charakterystyczny styl i zbudowały sobie silną pozycję na rynku muzycznym. Płyty wydaje rzadko (ostatnia z nich, zatytułowana „Bawię się świetnie” ukazała się w 2012 roku), każda z nich zdobywa jednak uznanie krytyków i słuchaczy. Obok albumów z autorskimi utworami na koncie ma płytę „Ania Movie” ze słynnymi motywami filmowymi. Wśród wielu nagród, jakie trafiły do wokalistki jest 8 Fryderyków (w tym Wokalistka Roku, Album Roku Pop i Piosenka Roku), Eska Music Awards, MTV Europe Music Awards, Paszport Polityki i wiele innych.

U podstaw sukcesu Ani Dąbrowskiej stoi charakterystyczny, spokojny i przepełniony emocjami głos wokalistki i osobiste, trafiające do wielu teksty. Nie bez znaczenia jest też wieloletnia współpraca z producentem Bogdanem Kondrackim (współtwórcą sukcesów Moniki Brodki, Dawida Podsiadło, czy Tomka Makowieckiego) oraz świetnym zespołem towarzyszącym jej na koncertach.

Po koncercie, który odbędzie się w Centrum Kultury w sobotę 19 września o godz. 19, możemy spodziewać się więc nie tylko wielu przebojów, ale i dopracowanego brzmienia. Bilety w cenie 40 zł można kupować w miejscu imprezy (w godz. 9-12 i 17-20), a także w Tarnowie Podgórnym – w siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) i Domu Kultury (w godz. 15-20). 

Źródło;tarnowo-podgorne.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama