Drugi spektakl "Seksu dla opornych" - są jeszcze bilety!

Zostało jeszcze kilka biletów na niedzielne przedstawienie "Seks dla opornych". Zapraszamy!

Spektakl -  11 października o godz. 17.00  Centrum Kultury w Przeźmierowie. Bilety w cenie 35 zł można kupować w miejscu imprezy (w godz. 9-12 i 17-20) oraz w Tarnowie Podgórnym: w siedzibie GOK „SEZAM” (w godz. 9-15) i Domu Kultury (w godz. 15-20). Sprzedaż biletów online prowadzi serwis Biletomat.pl.

...Wiodące zwyczajne, a wręcz banalne życie małżeństwo z wieloletnim stażem zapragnęło ożywić swój związek i obudzić dawną namiętność. Alice i Henry wyjeżdżają na weekend do luksusowego hotelu. Zabierają ze sobą poradnik „Seks dla opornych”. Czy zawarte w nim mądrości na nowo rozpalą ich życie intymne? Przekonają się wszyscy, którzy wybiorą się na komediowy spektakl do Centrum Kultury w Przeźmierowie.

Red.

Sztuka Michele Riml w reżyserii Bożeny Borowskiej jest pełna trafnych spostrzeżeń o kobiecych i męskich pragnieniach. Nie tylko takich, których spełnienie odbywa się w łóżku. Dzięki znakomitej grze Marii Pakulnis i Mirosława Kropielnickiego widzowie nie tylko śmieją się do łez, lecz także zaglądają w głąb siebie.

Stefan Drajewski z Głosu Wielkopolskiego pisał o spektaklu: „Seks dla opornych” można by zagrać jako tanią farsę i publiczność byłaby zadowolona. Ale Pakulnis i Kropielnicki pod czujnym okiem Bożeny Borowskiej doskrobali się pod pysznie napisanymi dialogami do czegoś więcej. Nie rezygnując z komediowości, starali się odkryć parę w zasadzie banalnych prawd, o których małżonkowie po jakimś czasie zapominają lub może – których nie dostrzegają. Czasami trzeba poczytać te absurdalne poradniki i spróbować wcielić je w życie, by się przekonać, że nie są one nam do niczego potrzebne. Zamiast odgrywać absurdalne scenki, wystarczy porozmawiać ze sobą, wsłuchać się w to, co mówi partner, by odkryć w nim tego kogoś, kogo się 25 lat temu pokochało.

 

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama