Kino ZIELONE OKO zaprasza

W niedzielę 12 listopada Centrum Kultury w Przeźmierowie zaprasza na dwa filmy. Film rodzinny o godzinie 12.30 pt. "Miś Bamse i miasto złodziei" i wieczorem o 18.00 wyjątkowy film "Twój Vincent".

 

MIŚ BAMSE I MIASTO ZŁODZIEI - godz. 12.30

Za sprawą przygotowywanego przez babcię miodu tytułowy miś jest najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Babcia zostaje jedna porwana, a Bamse postanawia wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwala bohaterom przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.

Szwedzka animacja wyświetlona zostanie w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 12 listopada o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a towarzyszący im opiekunowie mogą wejść na seans za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Zwiasun filmu tutaj>>

TWÓJ VINCENT - godz. 18.00

Za sprawą nowatorskiej formy ten film już zapisał się w światowej historii kina. „Twój Vincent” to pierwsza pełnometrażowa animacja malarska, która zachwyca widzów na całym świecie. Każda z 65 000 klatek filmu została ręcznie namalowana przez jednego ze 125 zawodowych malarzy z całego świata, którzy przenieśli na ekran świat znany z obrazów Vincenta van Gogha.

Polsko-brytyjska kooprodukcja w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana to nie tylko doznania estetyczne. To także wciągająca historia kryminalna. Akcja rozgrywa się wokół okoliczności tajemniczej śmierci artysty. Co się wydarzyło przez 6 tygodni od ostatniego listu van Gogha, w którym pisał że czuje się dobrze i jest zupełnie spokojny? Czy rzeczywiście śmiertelną ranę postrzałową zadał sobie sam? Jak ostatnie chwile malarza, który umarł nim jego twórczość uczyniła go sławnym, wspominają jego bliscy znajomi?

O tym przekonają się wszyscy, którzy wybiorą się w niedzielę, 12 listopada o godz. 18 do Centrum Kultury Przeźmierowo. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w miejscu imprezy (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Zwiastun filmu tutaj>>

Źródło: GOK Sezam

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama