Nowość! Zajęcia dla dorosłych "Tańczyć? Każdy może"

Już jutro zapisy na zajęcia od godziny 10.30 w Centrum Kultury w Przeźmierowie. Ze względu na odbywający się w tym czasie Dzień Latawca będzie można zapisać się również w przyszłą sobotę, a Dawid Mularczyk, animator grupy czeka  na wasze zgłoszenia pod numerem telefonu podanym na końcu artykułu.

Grupa Sortownia, znana większości mieszkańców naszej gminy ze świetnych przedstawień tanecznych otwiera się na nowych uczestników - tak zwaną „starszą młodzież” :) Pomysł pojawił się w grupie Sortownia już wcześniej, natomiast podczas ostatnich Targów Inicjatyw Kulturalnych, po rozmowach z mieszkańcami okazało się, że istnieje potrzeba, szczególnie wśród kobiet, na zajęcia taneczne dla szerszej grupy wiekowej.

Jak zapewnia Dawid, inicjator nowej grupy, zajęcia mają na celu przede wszystkim dobrą zabawę, odstresowanie od problemów dnia codziennego, zabawę tańcem i ruchem teatralno-scenicznym, która poprawia samopoczucie i wzmacnia kondycję. Dawid deklaruje otwartość na sugestie i dopasowanie się do potrzeb uczestniczek!

 Zajęcia obejmą różne techniki taneczne:

- Street Dance(Hip hop, Lockin, Poppin)

- Disco lat 60'-80'

- Jazz

- Współczesny

- Elementy tańca baletowego

- Zajęcia mimiczne 

- Teatralno-ruchowe

W zależności od potrzeb utworzonej grupy możliwe przygotowanie show taneczno-teatralnego, które będzie można przedstawić przed publicznością.

 Zajęcia odbywać się będą w Centrum Kultury Przeźmierowo w soboty od godz. 10:30 do 12:00

 Koszt - 85zł miesięcznie

 Zajęcia prowadzić będzie Dawid Mularczyk "Białas" tancerz Teatru Tańca Sortownia oraz raz na jakiś czas twórca i założyciel Teatru Tańca Sortownia Piotr Bańkowski.

 Numer kontaktowy do Dawida Mularczyka: 608 259 528

O pierwszych zajęciach poinformujemy wkrótce.

Nie ma na co czekać – zapisz się już dziś!

Red.

Zdjęcie;codziennypoznan.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama