W niedzielę kino ZIELONE OKO zaprasza

W niedzielę 8 października kino ZIELONE OKO w Centrum Kultury w Przeźmierowie zaprasza na dwa seanse. O 12.30 film familijny "Zielona szkoła", a o 18.00 nagrodzony Złotą Palmą w Cannes film pt. "Square"

ZIELONA SZKOŁA, godz. 12.30

Bohaterka, ośmioletnia Meral, przenosi się z rodziną do innego miasta. Oznacza to dla niej zmianę szkoły. Dziewczynka próbuje nawiązać pierwsze przyjaźnie przed wyjazdem na jesienny obóz. Jest to jednak trudniejsze, niż jej się wydawało. Dużo łatwiej nawiązuje więź z małą białą myszką, która zamieszkuje jej nowy pokój. Meral nazwała nową przyjaciółkę Peepeep i postanowiła zabrać ją na obóz – w obawie, że dzikiego lokatora odkryją jej rodzice. Dzięki myszce, dziewczynka szybko zdobywa uznanie kolegów. Niestety, chwila nieuwagi sprawia, że Peepeep zostaje porwana przez sowę. Meral wraz z kolegami wyrusza do lasu na wyprawę ratunkową, podczas której pozna siłę prawdziwej przyjaźni. 

Na familijny film Simone van Dusseldorpa zapraszamy do Centrum Kultury Przeźmierowo w niedzielę, 8 października o godz. 12.30. Bilety kosztują 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie dwóch opiekunów na dziecko). Można je kupować od wtorku do piątku w godz. 16-20) i na godzinę przed projekcją, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Zwiastun filmu TUTAJ>>

SQUARE, godz. 18.00

Bohater nagrodzonego Złotą Palmą dla najlepszego filmu na festiwalu w Cannes jest atrakcyjnym mężczyzną o wielkim uroku osobistym. Pracuje jako dyrektor prestiżowego muzeum sztuki nowoczesnej, co daje mu władzę i wysoką pozycję społeczną. Jeździ drogim samochodem, przykładnie opiekuje się córkami, kreuje się na filantropa. Jednak podczas przygotowań do premiery instalacji „The Square”, z którą wiąże ogromne nadzieje, utrzymanie starannie pielęgnowanego wizerunku okaże się być dla niego sporym wyzwaniem. Zwłaszcza, że niedawno się rozwiódł i lubi wdawać się w niezobowiązujące romanse.

Czarną komedię szwedzkiego reżysera Rubena Östlunda zobaczymy w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 8 października o godz. 18. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w miejscu seansu na godzinę przed seansem oraz od wtorku do piątku w godz. 16-20, w siedzibie GOK „SEZAM” od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 oraz w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym od poniedziałku do piątku w godz. 15-20. Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Zwiastun filmu TUTAJ>>

 

Info: GOK Sezam, filmweb.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama