W niedzielę kino ZIELONE OKO zaprasza na filmy

W niedzielę 3 września kino ZIELONE OKO w Centrum Kultury w Przeźmierowie zaprasza na dwa filmy. Tradycyjnie już o 12:30 film dla rodzin pt. "Niedoparki" i o godz. 18.00 brytyjska komedia "zawsze jest czas na miłość". 

 

NIEDOPARKI godz. 12:30

Tytułowe Niedoparki to niewielkie stworzenia zamieszkujące wszystkie ludzkie mieszkania. Żywią się skarpetami, ale wybierają jedynie te z naturalnych włókien. Zabierają zawsze tylko jedną skarpetę z pary. Przytrafiają im się liczne perypetie, takie jak wojny skarpetkowych gangów czy okupy. W ich świecie z pewnością nie ma miejsca na nudę. 
Chorwacko-czesko-słowacki animowany film Galiny Miklínovej oparty jest na powieści Pavla Šruta. Warto go zobaczyć, tym bardziej że wykonany jest w ciekawej technice, a tytułowe stworki imponują mimiką. 

Bilety na seans kosztują 10 zł (dzieci) i 1 zł (maksymalnie 2 opiekunów)

Zwiastun filmu tutaj>>

 

ZAWSZE JEST CZAS NA MIŁOŚĆ godz. 18:00

„Zawsze jest czas na miłość” to brytyjska komedia obyczajowa z Diane Keaton i Brendanen Gleesonem. Bohaterka filmu, Emily Walters, jest amerykańską wdową mieszkającą w sąsiadującej z wiejskim otoczeniem dzielnicy Londynu. Nie może sobie znaleźć miejsca w życiu. Nie ma głowy do takich „drobnostek” jak własne mieszkanie, finanse czy przyszłość syna. Pewnego dnia poznaje ekscentrycznego właściciela chatki znajdującej się na obrzeżach miasta. Rodzi się między nimi wyjątkowa więź, która przeczy wszelkim konwenansom. Gdy mężczyzna staje się celem nieuczciwych przedsiębiorców, Emily postanawia mu pomóc, ryzykując nawet odrzucenie przez grono dotychczasowych znajomych.
Czy nietypowa relacja przerodzi się w romans?

Bilety na seans kosztują 15 zł.

Zwiatun filmu tutaj>>

Źródło: GOK Sezam
 

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama