Olimpiada Sportowa w Swadzimiu

Sportowe emocje czekają na uczestników i kibiców Olimpiady Sportowej organizowanej w Swadzimiu. Ci, którzy mają w sobie sportowy zapał, będą mogli spróbować sił w kilku olimpijskich konkurencjach. 22 i 23 września w galerii CH Auchan będzie dla nich stworzona specjalna strefa sportu.

 

 

W najbliższy weekend w galerii powstanie specjalna strefa sportu z konkursami i zawodami. Futbolowi maniacy będą mogli popisać się piłkarskimi sztuczkami na specjalnie przygotowanej murawie lub wziąć udział w piłkarskich kręglach. Fani innych dyscyplin sportu będą mogli zagrać w koszykówkę, minigolfa lub tenisa. Podczas olimpiady dla najmłodszych zostanie utworzona sportowa strefa maluszków, gdzie odbywać się będą mini konkurencje, za udział w których każdy otrzyma słodki upominek lub nagrody.
 
Konkurs wiedzy o sporcie będzie sporym wyzwaniem dla chłopców. Natomiast dziewczynki w dwuosobowych zespołach będą mogły przygotować układ taneczny i zaprezentować się jako cheerleaderki.
 
Uczniowie szkół podstawowych mogą zawalczyć w turnieju piłkarskim o dyplomy, medale oraz nagrody m.in. miesięczne, darmowe treningi w Akademii Reissa. Szkółka piłkarska, stworzona przez Piotra Reissa – byłego piłkarza Lecha Poznań – promuje młode talenty piłkarskie i wspiera je w rozwoju. Do udziału w turnieju zapraszamy zarówno chłopców, jak i dziewczynki. W sobotę w godzinach 12:00-14:00 odbędą się mecze przeznaczone dla klas 0, 1 i 2, w godzinach 15:00-17:00 zaplanowane są mecze dla klas 3 i 4, a w niedziele między 14:00 a 17:00 mają szansę zmierzyć uczniowie klas 5 i 6.
 
Dzieci mogą się zgłosić do turnieju piłkarskiego do 22.09.2012 r. Wszelkie informacje i karta zgłoszenia znajdują się na stronie CH Auchan Swadzim
Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama