1 listopada – porządek Mszy Świętych

W niedzielę obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych, ku czci wszystkich znanych i nieznanych z imienia Świętych. Następnego dnia (poniedziałek 2.01) przypada Dzień Zaduszny.

Na wszystkich cmentarzach poznańskich – procesje żałobne w dniu Wszystkich Świętych (niedziela 1 listopada) odbędą się o godz. 15:00.

 
Lusowo

W uroczystość Wszystkich Świętych (niedziela 1 listopada) na cmentarzu lusowskim o godz. 14:00 – Msza Święta.

Przeźmierowo

W uroczystość Wszystkich Świętych (niedziela 1 listopada) na cmentarzu przeźmierowskim o godz. 14:00 – Msza św., a po Niej procesja.

 Baranowo

W uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. jak w każdą niedzielę, nie będzie tylko wieczornej Eucharystii, ze względu na procesje żałobne na cmentarzach.

Poniedziałek 2 listopada Wspomnienie Wiernych Zmarłych – Msze św. w Baranowie o godz. 09:00 i 18:30 w intencji zmarłych Parafian, a po Niej procesja żałobna, połączona z różańcem, do pomnika Miłosierdzia Bożego (przynosimy znicze). Dlatego nie będzie różańca w poniedziałek o godz. 18:00.

Ceradz Kościelny

Uroczystość Wszystkich Świętych w niedzielę, dnia 1 listopada. Msze św. tylko w świątyni w Ceradzu Kościelnym o g. 8:00, 9:30 i 14:00.

Liturgia za zmarłych  na cmentarzu (przy dobrej pogodzie):Procesja żałobna o g. 13:30; Msza św. o g. 14:00.

Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych w poniedziałek 2 listopada. Msze św. w tym dniu o g. 8:00, 12:00 i 18:30.

Msza św. z procesją na cmentarz o g.12:00.

Tarnowo Podgórne

W uroczystość Wszystkich Świętych (niedziela 1 listopada) na cmentarzu tarnowskim Msza św. o godz. 14.00.

Uwaga! Od 29 października – 2 listopada ul. Ks. Bryzy w Tarnowie Podgórnym będzie jednokierunkowa. Policja prosi o zwrócenie szczególnej uwagi na oznakowania zmiany organizacji ruchu w tym czasie.

Kiekrz

W uroczystość Wszystkich Świętych (niedziela 1 listopada) na cmentarzu kierskim – procesja żałobna, po Mszy św. o godz. 12:30.

J.R.

 

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama