Festyn Antoniański i Koncert Jubileuszowy - ZAPRASZAMY!

Już w niedzielę, 11 czerwca o godz. 13.30 na gościnnym placu przed kościołem w Przeźmierowie rozpocznie się bardzo lubiany, nie tylko przez mieszkańców Przeźmierowa, FESTYN ANTONIAŃSKI. W tym roku parafia w Przeźmierowie obchodzi 60-lecie istnienia, więc tym bardziej zapraszamy do wspólnego świętowania!

Już 9. raz organizatorzy, mieszkańcy Przeźmierowa, starają się aby w tym dniu każdy gość  FESTYNU  czuł się dobrze, zwiedzając liczne krainy nie zaznał nudy, a opuszczał festyn, syty, rozbawiony, z naręczem prezentów i naładowany pozytywną energią!

Jak co roku NA PLACU I SCENIE oprócz stałych punktów programu; występów, licytacji, fantówki (każdy los wygrywa), licznych gier i zabaw czeka na Was wiele atrakcji i nowości. Warsztaty zdobienia świec dla dzieci i dorosłych, kraina kaktusów, kraina zdrowia, kraina przytulanek, a do kupienia w „festynowej” czyli bardzo atrakcyjnej cenie; świece ogrodowe i tarasowe, rękodzieła, kwiaty, nowości wydawnicze. To tylko namiastka tego co czeka Was w tym dniu. Wyjątkowe atrakcje czekają również na najmłodszych!

Jubileusz 60-lecia chcemy uczcić:

 Wielkim Koncertem Jubileuszowym pt. „Kościół to MY, parafia to MY” - godz. 19.00

Podczas koncertu zaśpiewa  CHÓR JUBILEUSZOWY, składający się z połączonych grup śpiewających i solistów, którym towarzyszyć będzie zespół muzyczny. Koncert to radosne święto i świadectwo naszej wspólnoty. Multimedialne widowisko, które w niebanalny sposób ukaże parafię i ludzi w nią zaangażowanych. Prowadzący Maciej Narożny i Piotr Barełkowski - mamy nadzieję - sprawią, że charakter tego wieczoru będzie nie tylko podniosły, ale również zaprawiony humorem.

Przyjdź i zobacz swoich sąsiadów w oryginalnych, artystycznych kreacjach. Świętuj razem z nami!

Uwaga: podczas Festynu Antoniańskiego w godz. 10.00 - 15.00 stanie krwiobus. Chętnych do oddania krwi zaprasza Stowarzyszenie Dar Serc.

Zainteresowanych odsyłamy do strony: www.parafiaprzezmierowo.pl, szczegółowy program znajdziecie również na plakacie w załączniku.

Organizatorzy 

 

Red.

Załączniki: 
Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama