Kiermasz parafialny - kup prezent i pomóż

Same nowości - wyjątkowa niespodzianka, która pewnie stanie się hitem tegorocznego kiermaszu, gwiazdory, wieńce adwentowe i ozdoby świąteczne, również te do nowowczesnych wnętrz i wiele innych ciekawych propozycji będzie można kupić od soboty, 3 grudnia w kościele pw. św. Antoniego w Przeźmierowie co weekend podczas Kiermaszu Ozdób Świątecznych.  

Na kiermaszu znajdziemy domowe smakołyki z bogatej "kiermaszowej" spiżarni; powidła, dżemy, smalczyki - same pyszności, na których przygotowanie sami często nie mamy czasu. Rękodzieła, przygotowane przez panie z Koła Miłośników Parafialnego Festynu Antoniańskiego; wieńce, bombki, oryginalne stroiki będą świetną ozdobą naszego domu lub ciekawym prezentem dla bliskich. Na kiermaszu kupimy również, w super promocyjnych cenach, nowości wydawnicze - gratka dla niejednego bibliofila lub wartościowy prezent.

Kupując na kiermaszu, nie tylko nabywamy oryginalną, ręcznie robioną rzecz w bardzo atrakcyjnej cenie, ale przede wszystkim wspieramy cele charytatywne prowadzone przez parafialny Caritas, bo właśnie na to jest przeznaczony dochód z Kiermaszu.

Kiermasz będzie trwał do wyczerpania zapasów.

ZAPRASZAMY!

DB

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama