Zapraszamy w niedzielę, 9 czerwca - BIESIADA ANTONIAŃSKA

Już w przyszłą niedzielę 9 czerwca, na parkingu przed kościołem w Przeźmierowie, odbędzie się Biesiada Antoniańska. To wydarzenie jest kontynuacją znanego i bardzo przez mieszkańców lubianego Festynu Antoniańskiego, który od 10 lat odbywa się w Przeźmierowie.

W tym roku organizatorzy zapraszają na wspólne biesiadowanie; grochówka, kiełbaski, kaszanki, przepyszne ciasta i wiele innych smakołyków, którymi będzie można się częstować ma sprzyjać sąsiedzkim rozmowom i integracji. Wszystkie pyszności będzie można zakupić za przysłowiowe "co łaska", a dochód z puszek zostanie przeznaczony na wózek inwalidzki dla chłopca z naszej parafii.

Link z opisem akcji siepomaga.pl w której zbierane są środki na zkup wózka dla Maksymiliana dostępny TUTAJ>>

Nie zabraknie licznych atrakcji dla dzieci - dmuchańce, konkurencje, malowanie twarzy, animacje dla najmłodszych. Na scenie zobaczymy występy muzyczne Stajenki Jagody, a wieczorem o 19.00 całość zwieńczy koncert Marcina Piekuta i Kingi Kielich.

Jak co roku odbędzie się fantówka, gdzie każdy los wygrywa i losowanie nagrody głównej wieczorem. Na Targowisku będzie można zakupić w atrakcyjnych cenach książki wydawnictwa Zysk i Święty Wojciech, rośliny ogrodowe oraz rękodzieło wykonane przez panie z koła plastycznego z GOK Sezam w Przeźmierowie.

Impreza będzie trwała cały dzień od 13.30 do 20.00. Losowanie nagród w fantówce i koncert o godz. 19.00

 Festyn parafialny to wspólne święto wszystkich mieszkańców, okazja do rozmowy, zabawy, odpoczynku w gronie, często dawno nie widzianych, sąsiadów i znajomych, dlatego - SPOTKAJMY SIĘ! :)

Gmina Tarnowo Podgórne wspiera przedsięwzięcie finansowo.

 

 

DB

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama