Zbieramy fanty na Festyn Antoniański

Gadżety firmowe, drobiazgi, rzeczy w dobrym stanie, których Ty niepotrzebujesz, a będą miłą niespodzianką dla innych – organizatorzy Festynu Antoniańskiego proszą o wsparcie mieszkańców i sponsorów. Będą wdzięczni za wszystkie przedmioty na fantówke, licytację oraz książki do antykwariatu. 

To właśnie dzięki darczyńcom, Festyn Antoniański jest miejscem, gdzie każdy czuje się obdarowanym, a każdy kto dołożył choć małą cząstkę może poczuć się współorganizatorem wspólnego święta.

Kolejny festyn w naszej parafii pod hasłem "W Krainie Świętego Antoniego", odbędzie się 19 czerwca 2016 (niedziela) na placu przy kościele w Przeźmierowie. W programie jak zwykle wiele atrakcji, a całość poprowadzi niezastąpiony Maciej Narożny.

W trakcie festynu spotkamy się w Krainach: „Grochówki Ojca Antoniego”, „Kawy i Ciasta”, „Kwiatów”, „Książki z Drugiej Ręki”, „Miedzianego Kociołka”, „Kreatywnej Wyobraźni”, „Motoryzacji”, „Ukrytego Talentu”, „Pchlego Targu”, „Zabaw Dziecięcych”, „Twojego Szczęścia”, „Wielkiej Niepewności”, „Kwiatowej Inspiracji”, „Nauki”, „Przytulanki”… i wielu, wielu innych.

Dzieci znajdą bezpieczną przystań w „Krainie Dziecięcej Radości”, gdzie pod okiem fachowców-przedszkolanek będą mogły: posłuchać bajek, porysować, pobawić się pacynkami, poukładać puzzle. Wszystko to w bajkowej scenerii kolorowych filcowych przytulanek i poduszek, które będzie można zakupić.

Tradycją festynu jest mecz piłki nożnej, korowód przebierańców, licytacja i oczywiście losowanie głównej nagrody.

Jak co roku organizatorzy przygotowali wiele nowości i atrakcyjnych niespodzianek! 

Szczegółowy plan przedstawimy wkrótce.

JUŻ DZISIAJ ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO WSPÓŁORGANIZOWANIA!

Rzeczy na festyn można zostawiać w zakrystii lub w każdy poniedziałek w godz. 17:00 – 18:00 w salce CARITAS - dla Małgosi Raciborskiej

 

Red. 

Poniżej galeria zdjęć z Festynu w 2014 roku.

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama