Przedszkole Niepubliczne „Chatka Kubusia Puchatka” rozpoczyna rekrutację na rok 2012/2013

Wraz z nadejściem cieplejszych dni rozpoczynamy rekrutację do przedszkola w Lusowie, Tarnowie Podgórnym, Przeźmierowie na nowy rok szkolny. W każdej chwili można odwiedzić wybraną placówkę, obejrzeć kolorowe sale, porozmawiać z nauczycielem, zapoznać się z planem zajęć dodatkowych. Zapraszamy też na stronę internetową chatkakubusiapuchatka.pl/ , gdzie można zasięgnąć wiele informacji o naszej pracy z dziećmi oraz pobrać formularz zgłoszeniowy.

 

 

Przedszkole Chatka Kubusia Puchatka prowadzi edukację dzieci w wieku 2,5 – 6 lat włącznie z przygotowaniem do szkoły, poprzez realizację obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego, tzw. klasy „0”. Z myślą o dzieciach zapisujących się do naszego przedszkola od września 2012r. oraz o ich Rodzicach, organizujemy zajęcia otwarte. Dnia 06.04.2012 otwieramy nasze drzwi dla Państwa. Serdecznie zapraszamy. Informacje i zapisy tel. 500262850
 
 
Wiosna tuż, tuż, a zima minęła bardzo ciekawie w „Chatce Kubusia Puchatka”. Kiedy ostatnio zapraszaliśmy dzieci wraz z rodzicami spoza naszego przedszkola odbywał się. Bal Karnawałowy, wielu przebierańców nas wtedy odwiedziło. Muzyka, profesjonalni animatorzy, a wśród nich bawili się książęta, królewny, rycerze i smoki, a wszyscy uśmiechnięci i radośni.
 
 
 
Nieco wcześniej wystawialiśmy przedstawienie dla Babci i Dziadka – goście licznie przybyli a dzieci wystąpiły fenomenalnie…W międzyczasie nagrywaliśmy nasz pierwszy film podczas zajęć w Klubie Małego Muzyka, poznawaliśmy obce kraje i ich kulturę, lepiliśmy bałwany podczas śnieżnych ferii zimowych. Teraz z niecierpliwością czekamy na wizytę stomatologa, który w przedszkolu sprawdzi stan naszych ząbków i opowie o tym, jak o nie dbać.
 
 
Już wkrótce wyjedziemy na całodniową wycieczkę i będziemy szukać Zajączka…
 
artykuł sponsorowany
 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama