Bieg Lwa - już w niedzielę!

21 maja 2017 r. w Tarnowie Podgórnym odbędzie się szósta edycja półmaratonu Bieg Lwa. Po raz pierwszy półmaraton zostanie rozegrany na dwóch pętlach. 

Dzięki zmianie trasy zostały zwiększone limity miejsc. W półmaratonie pobiegnie 1666, a w Pogoni za Lwem – 555 zawodników.

Tradycyjnie w ramach imprezy odbędą się Biegi Lwiątek na dystansach od 100 do 2000 metrów oraz rywalizacja sztafet Szkolnych i Firm, na dystansie półmaratonu oraz Pokoleń (3x400m).

Od pierwszej edycji Biegowi Lwa towarzyszy EXPO, dzięki któremu mieszkańcy i goście mogą poznać firmy działających na terenie Gminy Tarnowa Podgórnego i w okolicy. 21 maja ponad 40 przedsiębiorstw stworzy strefy aktywności z mnóstwem atrakcji dla wszystkich.

Szczegółowe informacje na temat biegu, imprez towarzyszących i wszystkiego co się będzie działo w tym dniu znajdziesz na stroni9e Biegu Lwa www.bieglwa.pl

Pamiętajmy, że w tym dniu w Tarnowie Podgórnym niektóre ulice zostaną zamknięte, trzeba też wziąć pod uwagę ze zmianą w rozkładzie jazdy autobusów. Mapa zmian w rozkładzie jazdy TUTAJ >>

 

Info:tarnowo-podgorne.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama