Bieg Unijny w Przeźmierowie

Jak co roku odbędzie się 1 maja w Przeźmierowie. Tym razem z okazji 13. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Tego dnia w godz. 10.00 – 13.00 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym na ulicach: Kościelna, Kwiatowa, Krańcowa, Wysogotowska, Brzozowa, Akacjowa, Wiosny Ludów, Ogrodowa, Leśna, Dolina i Łanowa.

Organizatorzy z góry przepraszają za utrudnienia i proszą mieszkańców o wyrozumiałość, nieplanowanie przemieszczania się pojazdami mechanicznymi w tym czasie oraz nieparkowanie ich na trasie Biegu Unijnego. Organizatorzy wzorem lat ubiegłych liczą na doping mieszkańców Przeźmierowa na trasie.

Biuro zawodów będzie czynne w dniu zawodów w godz. 7.30 – 10.00.

Na zwycięzców czwartej edycji  Biegu Unijnego czekają nagrody tj.: medale, kwiaty oraz karty upominkowe i wejściówki ufundowane przez Centrum Terapii Manualnej z Sierosławia.  CTM za zajęcie miejsc 1-3 w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn  ufundowało karty upominkowe o wartości 130, 100 i 80 zł oraz dziesięć jednorazowych wejściówek na zajęcia z jogi dla osób, które zajmą pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach wiekowych. O bukiety dla najszybszych zatroszczy się pracownia "Kwiatowe inspiracje" Magdaleny Jerzyńskiej z Przeźmierowa. Dodatkowo wśród uczestników zostanie rozlosowany bon o wartości 50 zł do wykorzystania w myjni samochodowej Nowaczewski w Przeźmierowie. O rozgrzewkę przed Biegiem zadba Wuef Club z Tarnowa Podgórnego. Po raz kolejny do Biegu Unijnego dołączył również Teatr Nowy w Poznaniu, który przekaże do rozlosowania wśród uczestników trzy podwójne zaproszenia na wybrane czerwcowe spektakle.

Zapisać się na Bieg Unijny można za pośrednictwem strony www.czasnachip.pl. Bieg Unijny jest współfinansowany ze środków Gminy Tarnowo Podgórne.

 

Info: tarnowo-podgorne.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama