Sukces nowej drużyny piłkarskiej!

Zespół składający się z mieszkańców naszej gminy wystepujący pod szyldem rezerw Tarnovii Tarnowo Podgórne pokonał zespół Akademii Reissa 5:1 (3:0) w meczu rozgrywanym w ramach 1/32 pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Bramki dla zwycięskiego zespołu zdobyli, po dwa gole Artur Grajek i Maciej Paterek oraz jedno trafienie Dariusz Szopka.
 
Mecz podsumował Damian Skwierzyński, założyciel nowej drużyny:

- Było to dla nas bardzo trudne spotkanie, przeciwnik występujący na co dzień w klasie okręgowej ( dwie ligi wyżej niż nasz zespół) postawił wysoko poprzeczkę, którą całe szczęscię nasz zespół dał rade przeskoczyć. Naszemu rywalowi dziękujemy za dobry mecz oraz życzymy powodzenia w lidze.
Cieszę się, że zespół, który stworzylismy dla mieszkańców gminy tak dobrze wystartował od samego początku swojego istnienia. Do tej pory po 8 meczach w ramach rozgrywek czy to Pucharu Polski czy tez B-klasy zanotowalismy komplet zwycięstw. Nie bez znaczenia jest fakt, że odkąd odbylismy pierwsze spotkanie organizacyjne oraz trening frekwencja na treningach sięga zawsze powyżej 25 zawodników. Aktualnie kadrę tworzy 31 zawodników, którzy są do dyspozycji trenera Marka Bartkowiaka. Dzięki tak szerokiej kadrze możemy spokojnie rywalizować z każdym zespołem nie martwiąc się o jednostkowe absencję spowodowane kontuzjami.
Wracając do meczu z Akademią Reissa, wielki brawa za oprawę dla naszych kibiców. Ten doping na pewno pomagał chłopakom na boisku. Tą wygraną zespół dedykuje kibicom licznie zgromadzonym na stadionie w Baranowie oraz Trenerowi Markowi obchodzącemu tego dnia imieniny - Wszystkiego dobrego! 
 
Zwycięzca tego spotkania w kolejnej październikowej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku LZS Wronczyn- Wielkopolska Komorniki.

Nowa drużyna naszej gminy powstała w kwietniu i od tego czasu odnosi same sukcesy. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

DS, DB

 

Kategoria: 

Komentarze

super że wygrywają ale coś mnie się wydaje że race są niedozwolone. ale widocznie Portal o tym nie wie i dlatego chwali. Tarnovia do boju !!!!!!!!

Race zostały odpalone poza obiektem sportowym. Zamiast szukać minusów proponuję pogratulować chłopakom wyników oraz cieszyć się, że seniorska piłka nożna w charakterze rekreacyjnym w gminie odżyła. :)
Zapraszam na kolejne spotkania drużyny.

Panie Damianie proszę się nie obruszać. Kibicuję wszystkim gminnym sportowcom. Piłkarzom również. Cieszę się że drużyna seniorska gra. Wiem że race odpalone były poza obiektem. To tak jak z paleniem papierosów. Na przystanku nie wolno a krok dalej już tak. A tak samo szkodliwe -prawda. O racach pisze tylko z tego względu że owszem jest zakaz stadionów i , tam ich nie było, ale przyzwolenie na użycie było. W obecnej sytuacji patrz Legia czy teź inne kary za race uważam że jest to zbędne. Choć całkiem fajnie to wygląda. Ale nie obchodzimy prawa w taki sposób. Doping kibiców jest bezcenny i dodatkowych elementów nie trzeba. Życzę kolejnych wygranych i takiego zapału jaki teraz jest.

Dodaj komentarz

Reklama