Chatka Kubusia Puchatka zaprasza na balik i przedstawienie!

Przedszkole „Chatka Kubusia Puchatka” organizuje Balik Karnawałowy, na który zaprasza dzieci z całej okolicy. Aby wziąć udział w balu trzeba tylko się zapisać (kontakt tel. 500262850) i przygotować piękne przebranie. Tegoroczny temat przewodni balu to : „Karnawałowe podróże”. Zapraszamy 

„Karnawałowe Podróże” - wstęp wolny.

Gdy karnawał już dobiegnie końca, ucichną odgłosy hucznej zabawy zaprosimy wszystkich na przedstawienie dla dzieci i dorosłych.
„Kraina Zabawek” – taki tytuł nosi przedstawienie, które 06.03.2014r. o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury SEZAM w Tarnowie Podgórnym wystawią dzieci z Przedszkola „Chatka Kubusia Puchatka” w ramach corocznej akcji „Dzieci Dzieciom”.
Serdecznie zapraszamy wszystkich, dorosłych i dzieci, wstęp jest wolny. 

Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy bardzo profesjonalnie traktują wychowanie przez sztukę. Występujące dzieci przeniosą Was do krainy  zabawek, w której Panuje Król Stanisław. Troszczy się on nie tylko o swoich poddanych (Pajace, Misie i Lale), ale przede wszystkim o swoją córkę, która jest bardzo smutną Księżniczką. Wszystko jednak dobrze się skończy. Koniecznie trzeba to zobaczyć. 

ES

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama