Nabór do przedszkoli publicznych „Chatka Kubusia Puchatka”

18 maja 2015r. rozpoczyna się  drugi nabór dzieci do przedszkoli publicznych na rok szk. 2015/2016.  Przedszkole „Chatka Kubusia Puchatka” dysponuje wolnymi miejscami w Lusowie i Przeźmierowie. Od 1.09.2015r. będziemy kontynuowali edukację dzieci jako przedszkole publiczne z bezpłatną, pięciogodzinną podstawą programową i opłatą za pozostałe godziny zajęć w wysokości ustawowej złotówki.

Przedszkole „Chatka Kubusia Puchatka” działa na terenie gminy Tarnowo Podgórne od 11 lat, świadcząc wychowanie przedszkolne na najwyższym poziomie. W 2008r otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat Najwyższa Jakość w Edukacji. Przyjęliśmy w nasze progi i przygotowaliśmy do nauki w szkole setki dzieci. W nowym roku szkolnym na bazie tego doświadczenia stworzymy najlepsze warunki adaptacyjne dla nowych dzieci oraz pełną atrakcji kontynuację nauki dla dzieci, które już nasze przedszkole znają.

Pośród codziennych zajęć, poza zrealizowaną podstawą programową, oferujemy lekcje języka angielskiego, rytmikę, codzienną gimnastykę, logopedię, kółko teatralne, rozwijające wyobraźnię, kółko plastyczne z elementami arteterapii, taniec, lekcje gry na flażolecie, katechezę na życzenie rodziców, dostosowaną do poziomu dzieci, a dla wyciszenia bajkoterapię. Zindywidualizowaną pracę z dziećmi wzbogacamy Odimienną Metodą Nauki Czytania I. Majchrzak i Metodą Dobrego Startu M. Bogdanowicz - przygotowującymi dziecko do podjęcia nauki czytania i pisania, edukację przez ruch, Pedagogikę Zabawy Klanza, oraz Dziecięcą Matematykę wg E. Gruszczyk – Kolczyńskiej, służącą rozwojowi logicznego myślenia. Program nauczania przedszkolnego realizujemy w niecodzienny sposób, również poprzez cykliczne prezentacje umiejętności dzieci dla rodziców i dziadków, wycieczki, a także liczne uroczystości przedszkolne m. in. Koncert Jesienny, Andrzejki, Spotkanie z Gwiazdorem, Święto Babci i Dziadka, Balik Noworoczny, Szukanie Wielkanocnego Zająca, Festyn Rodzinny, Dzień Pluszowego Misia, Dzień z Bajką i wiele innych.

W drugim naborze mogą brać udział wszystkie dzieci z gminy Tarnowo Podgórne w wieku przedszkolnym, dzieci 2,5 letnie, a także zamieszkujące w innych gminach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszych przedszkoli oraz na wirtualny spacer na stronie www.chatkakubusia puchatka.pl

 

Informacje o rekrutacji i kontakt tel.500262850

Przeźmierowo, ul. Składowa 45, Lusowo, ul. Skośna 9, Tarnowo Podgórne, ul. 25 Stycznia 4

ES

Artykuł sponsorowany

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama