Przedszkole w Sadach. Rekrutacja - jak i gdzie?

Nowe przedszkole publiczne „Bajkowy Świat” w Sadach, ruszy 1 września br. Zapisy do niego odbędą się w przedszkolu „Chatka Misia Uszatka”, Lusowo ul. Poznańska 4 (przy kościele), od poniedziałku 16 marca.

Przy składaniu dokumentów należy poinformować, że wniosek dotyczy przyjęcia do przedszkola „Bajkowy Świat” w Sadach. (tel. 61-814 65 53).

Nowa placówka na 125. miejsc, powstaje przy ulicy Kobylnickiej. Zaprasza dzieci w godzinach 6.00 – 17.00.

Rekrutacja odbędzie się na zasadach obowiązujących publiczne przedszkola gminy – przez system komputerowy NABÓR. Dostęp na stronie www.nabór.pcss.pl/tarnowopodgorne. Rodzice wypełniają Kartę Zgłoszenia Dziecka w komputerze, po czym drukują i dostarczają, (z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów) – do przedszkola. Przy pomocy systemu NABÓR, rodzice mogą śledzić losy złożonego podania.

Małgorzata Szabłowska dyr. przedszkola w Lusowie, informuje, że: lista dzieci przyjętych do sadowskiej placówki zostanie wywieszona w jej przedszkolu 20 kwietnia 2015.

Jeżeli po pierwszym naborze zostaną w Sadach wolne miejsca, nastąpi rekrutacja uzupełniająca 18 – 29 maja. Jej wyniki poznamy 15 czerwca.

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego operator przedszkola, zaprosi rodziców dzieci na spotkanie informacyjne. Wkrótce wystartuje strona internetowa sadowskiego przedszkola pod adresem www.bajkowy-swiat.net.pl

Zapisy przedszkolaków potrwają do 3 kwietnia.

– Rozmowy z prywatnym operatorem upewniły mnie, że „Bajkowy Świat” otworzy swoje podwoje punktualnie 1 września. To doświadczony operator, który prowadzi już przedszkola na terenie Dopiewa, Komornik i Swarzędza – poinformowała Ewa Noszczyńska-Szkurat I z-ca wójta gminy.

J.R.

zdjęcie; wesola.waw.pl

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama