Szkoła Muzyczna - DRZWI OTWARTE

W 2016 r. o przyjęcie do klasy pierwszej ubiegać się mogą kandydaci z roczników 2000–2011.

Ważne daty:

Drzwi Otwarte – 2 kwietnia od 10.30, Sala Sportowa Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym

Badanie przydatności – 14 maja

Ostateczny termin składania dokumentów – 29 kwietnia

Strona internetowa szkoły: www.ssm-tp.pl

 

Szkoła Muzyczna w Tarnowie Podgórnym zaprasza

Kwiecień to dobry czas, aby zastanowić się nad rozwojem zainteresowań swoich dzieci. Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Tarnowie Podgórnym właśnie rozpoczęła nabór do pierwszej klasy na rok szkolny 2016/2017. O przyjęcie do szkoły mogą się ubiegać kandydaci z roczników 2000-2011, którzy do 29 kwietnia złożą w sekretariacie szkoły komplet dokumentacji (druk zgłoszenia kandydata można znaleźć na stronie szkoły: www.ssm-tp.pl).

Naukę można rozpocząć na fortepianie, skrzypcach, wiolonczeli, gitarze, akordeonie, flecie, klarnecie, saksofonie, fagocie, trąbce, puzonie czy tubie. Kwalifikacja kandydatów odbywa się na podstawie badania przydatności, które będzie miało miejsce w sobotę, 14 maja (w przypadku dużej liczby zgłoszeń jest możliwe wyznaczenie dodatkowego terminu).

Dla wszystkich, którzy będą mieć ochotę dowiedzieć się więcej, organizujemy spotkanie informacyjne, tzw. Drzwi Otwarte. Odbędą się one w sobotę, 2 kwietnia, o 10.30 w Sali Sportowej Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym przy ul. Szkolnej 5. Będzie można wtedy poznać i usłyszeć brzmienie instrumentów, uzyskać wszelkie informacje dotyczące specyfiki nauki gry na nich, zapoznać się z dotychczasową działalnością szkoły oraz pozyskać wskazówki dotyczące praktycznego przebiegu rekrutacji.

Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. jest szkołą publiczną, nieodpłatną. Zajęcia odbywają się popołudniami. Indywidualne lekcje gry na instrumencie oraz zajęcia zbiorowe (rytmika, kształcenie słuchu, chór, zespoły) prowadzą doświadczeni nauczyciele, muzycy prowadzący czynną działalność artystyczną i pedagogiczną m. in. w poznańskich szkołach muzycznych I i II st., w Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz w Teatrze Wielkim. Mimo młodego wieku mamy już pierwsze sukcesy na konkursach wykonawczych i licznych koncertach. Od września 2017 r. siedzibą szkoły będzie Pałac w Jankowicach.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania dokumentów.

Więcej szczegółów TUTAJ >>

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama