Szkółki piłkarskie NIVEA – dołącz do głosowania!

Firma NIVEA uruchomiła nowy program - „Szkółki Piłkarskie NIVEA”. Dzięki niemu 100 szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku 7-13 lat otrzyma najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera firma zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam.

 
 
W konkursie bierze udział Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe TARNOWIAK. Aby na nie zagłosować, należy wejść na stronę www.szkolkinivea.pl/ , zarejestrować się wypełniając formularz, aktywować konto klikając w link aktywacyjny przesłany na podany adres e – mail, zalogować się i codziennie głosować!
 
Głosy można oddawać codziennie do 17 czerwca br. W ramach głosowania zostanie wyłonionych 100 zwycięskich szkół/klubów w czterech terminach, po 25 w każdym z nich. Poszczególne tury głosowania kończą się:
 
I – 06.05.2012
II – 20.05.2012
III- 03.06.2012
IV – 17.06.2012
 
Wyniki zostaną ogłoszone w dzień po zakończeniu każdej z tur głosowania. Zwycięskie szkoły/kluby wyłonione w danej turze nie biorą udziału w dalszym głosowaniu. Oddane głosy sumują się przez cały okres głosowania, które kończy się 17 czerwca br.
 
Najlepsze „Szkółki Piłkarskie NIVEA” wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzeniu treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.
 
 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama