Weekend dla mamy i dziecka w Swadzimiu

Strefa maluszka, przedszkolaka i mamy zostaną zorganizowane w najbliższy weekend, 1 i 2 września w CH Auchan w Swadzimiu. Specjaliści wyjaśnią, jak aktywnie i ciekawie spędzić czas z rodziną, jak zadbać o zdrowie dziecka i urodę mam. Wszystko to za sprawą akcji „Moja Mama, Moje Dziecko”. W czasie dwóch dni imprezy centrum handlowe zostanie podzielone na trzy specjalne strefy:

 
W strefie maluszka odbędą się spotkania z doradcą laktacyjnym, psychologiem i dietetykiem. Rodzice będą mogli także odbyć szkolenie z udzielenia pierwszej pomocy. Ratownicy medyczni pokażą, jak np. pomóc maluszkowi kiedy się zadławi. Atrakcją będą też wiązania chust do noszenia niemowląt, czy fitnessu dla mam z dzieckiem.
 
Strefa przedszkolaka będzie pełna ofert placówek edukacyjnych, klubów maluszka, czy prywatnych żłobków i sal urodzinowych. Dodatkowa atrakcja to specjalnie zbudowany plac zabaw z dmuchaną zjeżdżalnią i malowanie w kąciku plastycznym. Dla najmłodszych – możliwość przebrania się za postaci z bajki i pamiątkowe zdjęcie. Dzieci będą również mogły bawić się tęczową chustą Klanzy, zbudować robota z klocków Lego, stworzyć własną biżuterię oraz poznać świat kultury orientalnej.
 
Stefa mamy czeka na Panie, które poszukują nowych rozwiązań dla poprawy zdrowia i urody. Będą mogły one skorzystać z ofert salonów spa, salonów kosmetyczno – fryzjerskich, klubów fitness, czy odnowy biologicznej. Panie będą miały możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu, konsultacji wizażystek oraz analizy kolorystycznej. Dla trzech wybranych uczestniczek zostanie przeprowadzona metamorfoza ze stylistą od wizerunku. Do wygrania również bony na darmowe zabiegi kosmetyczne.
 
Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama