Bogata oferta zajęć dodatkowych w Przedszkolu „Chatka Kubusia Puchatka” oraz warsztaty dobrego startu

Przedszkole „Chatka Kubusia Puchatka” umożliwia Dziecku i Rodzicowi pobyt na godziny, oferujemy dobry start w edukację.

Uczestnictwo dziecka choćby w części dnia przedszkolnego wpłynie pozytywnie na jego rozwój umysłowy i społeczny oraz zapewni dobry start na kolejnych etapach przyszłej edukacji. Dziecko nawiąże nowe znajomości i codziennie nauczy się czegoś nowego, Trenujemy ciało podczas gimnastyki, tańców, czy zabaw na świeżym powietrzu, ćwiczymy też umysł podczas gier i zabaw, nauki wierszyków, śpiewania piosenek, wykonywania rozmaitych działań techniczno-plastycznych, pobudzających wyobraźnię, myślenie logiczne wspomagamy wykonywaniem eksperymentów i doświadczeń.

Nasi przedszkolacy korzystają z licznych zajęć, odbywających się w ciągu dnia. Podczas pełnowymiarowego pobytu, dzieci uczestniczą 2 do 4 razy w tygodniu w lekcjach języka angielskiego, 2 razy tygodniowo w zajęciach rytmiki, raz w tygodniu odbywają się grupowe zajęcia logopedii, chętni uczestniczą w katechezie. Zapewniony jest udział w zajęciach prowadzonych metodami: Dobrego Startu wg M. Bogdanowicz, Matematyki E. Gruszczyk Kolczyńskiej, wśród najmłodszych Odimienną Metodą Nauki Czytania I. Majchrzak. Dzieci uczestniczą w zajęciach teatralnych z elementami logopedii, należą do kółka plastycznego wzbogaconego elementami arteterapii, a na koniec tygodnia wszyscy gotują w Klubie Małego Kucharza, starsze dzieci uczestniczą w lekcjach tańca i grają na flażoletach, często bawią się z chustą animacyjną, metodami Klanzy. Dla wyciszenia prowadzona jest bajkoterapia. Nasze placówki dysponują dużymi, zielonymi placami zabaw. 3 razy w roku organizowana jest całodniowa wycieczka. Co najmniej raz w miesiącu wystawiane jest dla przedszkolaków przedstawienie artystyczne, uczestniczą oni w koncertach, zorganizowany jest Klub Małego Muzyka, w ramach którego gościmy w placówce tancerzy, instrumentalistów, śpiewaków. Poza tym polecamy organizowane przez przedszkole lekcje pływania na basenie i lekcje jazdy na nartach.

Każde dziecko podczas pobytu w przedszkolu nabędzie nowych umiejętności pod okiem profesjonalnych pedagogów.

Zapraszamy na warsztaty dobrego startu

i zajęcia wspierające rozwój intelektualno-społeczny dla wszystkich dzieci

(godzina już od 5 zł)

Jeśli dziecko spędza czas z opiekunką lub babcią, albo mamie brakuje już pomysłów na urozmaicenie czasu malcowi, zapraszamy na zajęcia do przedszkola. Nawet, jeżeli dziecko jest już zapisane do przedszkola, ale chcecie Państwo zobaczyć jak „Chatka Kubusia Puchatka” pracuje nad rozwojem i wychowaniem dzieci, przyjdźcie.

Koszt codziennych zajęć warsztatowych w pakiecie całomiesięcznym to 5 zł za godzinę.

Jednorazowe skorzystanie z usługi warsztatów kosztuje tylko 10 zł za godzinę.

W każdej placówce zaczynamy zajęcia o godz. 9.30.

Informacje pod nr tel. 500262850

Rodzice lub opiekunowie mogą uczestniczyć w zajęciach lub pozostawić dziecko pod naszą opieką.

www.chatkakubusiapuchatka.pl

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama