Zjazd absolwentów Szkoły Podstawowej w TP!

 

Uwaga! Absolwencie Szkoły Podstawowej w Tarnowie Podgórnym! Z okazji jubileuszu 50 – lecia Twoja „podstawówka” organizuje spotkanie po latach, które odbędzie się w sobotę, 13 października br. Będziesz miał okazję wrócić na chwilę do szkolnej ławy, z sentymentem powspominać najpiękniejsze czasy – ostatnie dni dzieciństwa i piewsze lata młodości.
 
 
 

 

 

Spotkanie dla absolwentów organizują...Absolwenci i Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym przy wsparciu Rady Rodziców. Aby wziąć udział w uroczystości musisz spełnić 3 warunki:
 
  • być absolwentem z roku 2005 lub lat wcześniejszych
  • do 14 września br. wpłacić 50zł na konto:
 
80 9043 1067 2067 0054 6755 0003
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Tarnowie Podgórnym
ul. Szkolna 5, 62-080 Tarnowo Podgórne
Dopisek – Zjazd Absolwentów
 
- do 15 września 2012r. zarejestrować się na stronie internetowej www.sptp.gema.pl/ (zakładka formularz rejestracyjny) podając szczegóły dotyczące kontaktu (w celu przesłania zaproszenia itp.) i podstawowe informacje dotyczące pobytu w szkole (pomogą w lepszej organizacji spotkania)
 
Drogi Absolwencie! Jeżeli posiadasz jeszcze pamiątki z „podstawówki” (zdjęcia, filmy, zeszyty, stare ściągi, dzienniczki, książki z których się uczyłeś, ćwiczenia do kaligrafii, legitymacje szkolne lub harcerskie, książeczki SKO, dyplomy, drewniany piórnik, kałamarz, pióro ze stalówką, mundurek lub fartuszek, tornister itp.) i chcesz je wypożyczyć lub ofiarować szkole możesz to zrobić już od 6 sierpnia br. Szczegółowe informacje na temat przebiegu spotkania pojawią się na stronie internetowej szkoły już we wrześniu.

 

Miejscowość: 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Reklama